Yakacık Yeni Mahalle Su Tesisatçısı

Kartal Su Tesisatçısı olarak, Yakacık Yeni Mahalle ve çevre mahallelerinde 23 yıldan fazla edindiğimiz tecrübemiz ve bağlı olduğumuz Uğurlar Mühendislik güvencesi ile 7 gün 24 saat su tesisatı ve su kaçağı hizmeti vermekteyiz.

Her türlü su tesisatı, su kaçağı, musluk tamiri, temiz su tesisatı, pis su tesisatı, temiz su ve pis su kaçakları, lavabo tamiri, kalorifer tesisatı ve tamiri vb. tüm su tesisatı ve su kaçaklarına size verilen saatte, hızlı ve en uygun fiyatlarla çözüm sunmaktayız.

Üstelik Kırmadan, Dökmeden Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti Bizde!

Yaşayabileceğiniz Su Tesisatı Arızalarında Size Sadece Bir Telefon Uzaktayız

Kartal Su Tesisatçısı telefonu

Kartal Hakkında Faydalı Bilgiler

Kartal, İstanbul’da Anadolu yakasının Marmara denizine kıyısında yer alan, son 2008 nüfus sayımına göre 501.209 nüfusu bulunan toplamda 48.000 m2 yer alanına kurulu güzel bir ilçedir.

Kartal ilçesinin doğusunda Pendik, kuzeydoğusunda Sultanbeyli, kuzey de Sancaktepe ve batısında da Maltepe ilçeleri komşuluğu bulunmaktadır.

Kartal ismi, tarihi Bizans döneminden kalma olarak, bünyesinde barındırdığı Aydos Tepesi’nin Bizans dönemindeki ismi olan Aetos kelimesinden gelmektedir. Aetos Yunanca’da “Kartal” anlamını taşır.

Kartal’ın toplam da 20 ilçesi bulunmaktadır.

Kartal’da Yaşayacağınız Tüm Su Tesisatı ve Su Kaçağı Arızalarına Hızlı ve Kesin Çözüm

Bizi Hemen Arayın!

0216 308 67 87 veya 0541 235 70 65